خانه / کلوچه / خرید کلوچه از کارخانه با قیمت مناسب

خرید کلوچه از کارخانه با قیمت مناسب

خرید کلوچه از کارخانه را به صورت مستقیم با این مجموعه تجربه کنید، چرا که با این کار می توانید در خرید خود از تخفیفات ویژه بهره مند شوید. اکثریت فروشندگان به دنبال تهیه عمده یک محصول هستند تا به وسیله آن بتوانند بهترین سودآوری را نصیب خود کنند و در صورتی که خرید کلوچه از کارخانه صورت پذیرد خوب طبیعتا خیلی بهتر خواهد بود و با توجه به این امر می توان روال کار را بسیار آسانتر انجام داد و مشتری ها از قیمت تمام شده ارزان شما استقبال خواهند کرد.

خرید اینترنتی کلوچه از کارخانه

اگر شما هم مایل به خریداری عمده انواع کلوچه هستید بهترین راه را انتخاب کنید و بدون اینکه وقت و زمان خود را تلف کنید به این سایت مراجعه کرده و به راحتی با مدیر فروش این مجموعه تماس بگیرید و با ثبت سفارش خود بدون دغدغه محصول مورد نظر را در اسرع وقت دریافت کنید. شاید یکی از دلایل منحصر به فرد بودن این روش سهولت در روند انجام خرید و ارسال آن باشد که همین مورد باعث تشویق افراد برای رو آوردن به آن شده است.

خرید کلوچه از کارخانه

مواد اولیه کلوچه

می توان اینگونه بیان کرد که طرز تهیه تمام کلوچه ها تقریبا مشابه هم می باشد و تنها تفاوت مربوط به مواد استفاده شده در مغزی آن است. البته که انواع کلوچه به صورت کلی از آرد، روغن، شکر و تخم مرغ تهیه می شوند اما مغز آن ممکن است کمی فرق داشته باشدمانند انواع مغز دانه ها و یا آرد ذرت، برنج و بخصوص پودر نارگیل که با استفاده از دستگاه ریون مغزی درون خمیر کلوچه قرار داده می شود.

خرید کلوچه از کارخانه

انواع بسته بندی کلوچه

شکل بسته بندی نهایی این محصول عموما پاکتی می باشد که

دستگاه بسته بندی شامل نوار نقاله،غلتک های دوخت زیر فک

دوخت سر و ته کلوچه می باشد. این محصول حتما باید دارای

بسته بندی مناسب باشد چرا که از فساد، خشک شدن و یا

جذب رطوبت جلوگیری می کند.

مدیر فروش: مجید مهدوی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120688315
کانال تلگرام: shirin_mazeh@
پاسخگویی تلگرام: shirinipasand@
پاسخگویی واتس اپ: 09120688315
اینستاگرام: shirinoone@
پست الکترونیکی: mjd.mahdavi@gmail.com